אוכל מוכן לשבת – להנעים את השבת עם קייטרינג מתובלת

עד לא מזמן רק סטודנטים או אנשים בודדים נהגו לקנות אוכל מוכן לשבת, אך בשנים האחרונות הופתע צוות של "קייטרינג מתובלת" כאשר החלה התעניינות של משפחות רבות בקניית אוכל מוכן לשבת. מאז, מספרים אנשי הצוות, הביקוש לאוכל מוכן לשבת גובר והולך, יותר ויותר משפחות ואנשים רבים נהנים כל שבת מהאוכל הטעים שמבשלים באהבה בקייטרינג מתובלת.

מתובלת אוכל מוכן

מתובלת אוכל מוכן

ב"קייטרינג מתובלת" מסייעים לכם ליהנות מאוכל טעים בלי לטרוח במטבח 

אוכל מוכן בשבת זהו פתרון מצוין לסטודנטים, לאנשים בודדים וגם למשפחות. בעזרת הצוות של קייטרינג מתובלת תוכלו ליהנות מאוכל טעים, מאווירת השבת ולהגיע רעננים ויפים לשולחן השבת טעים בלי להתעייף ובלי לטרוח שעות רבות במטבח.

משפחות רבות, סטודנטים ואנשים בודדים וגם כאלו שלא יודעים לבשל את המאכלים הנהדרים של סעודת שבת, גילו את הסוד. מהיום גם הם יכולים לאכול מאכלי שבת בניחוח של בית אבא ואימא. בקייטרינג מתובלת מאפשרים להם להזמין תפריט עשיר ממגוון המאכלים שהקייטרינג מציע. כל המאכלים מבושלים באהבה, חומרי הגלם משובחים, התפריטים מצוינים, הריחות נפלאים והאוכל מענג את הסועדים.

משפחות רבות העסוקות כל השבוע במרוץ החיים רוצות ליהנות בשבת מאוכל מיוחד ומהנה. השינויים והתמורות שחלו בחיי הנשים במאה העשרים ואחת, במאה שבה נשים משלבות קריירה תובענית, אימהות וניהול בית במשרה מלאה, הביאו נשים רבות להבנה כי אפשר גם ליהנות ממאכלי שבת בלי לטרוח שעות רבות, ללא קניות, ללא בישולים, ללא עבודת ניקיון במטבח ועוד.

נשים העובדות במשרות בכירות ומשמשות גם כעקרות בית במשרה מלאה כבר לא מתביישות להודות כי גם הן הצטרפו אל הטרנד הלוהט של אוכל מוכן לשבת. "האוכל טעים וטרי, המבחר מגוון וטעים ואנו יכולות להגיע רעננות ויפות אל שולחן השבת", ממליצות רבות.

מתובלת אוכל מוכן יומי

מתובלת אוכל מוכן יומי

בקייטרינג מתובלת תמצאו מבחר גדול של מנות ראשונות, מנות עיקריות, סלטים ותוספות, מרקים ומבחר קינוחים טעימים, והכול בהכשר רבנות ירושלים. קייטרינג מתובלת זהו עסק משפחתי. האבא מומחה לדגים, האימא מומחית למאפים, בצקים ומרקים, קרולין, הבת, מתמחה בהכנת בשרים ומאכלים מיוחדים כמו קובה ועוד. ביחד הם צוות מנצח שיספק לכם את האוכל הטעים והטוב ביותר.

הזמנת אוכל מוכן לשבת מאפשרת לכם ליהנות מזמן איכות ביום שישי בבוקר. אם תורידו מעצמכם את עול הבישול של סעודות השבת, תוכלו ליהנות ביום שישי מבילוי עם בן הזוג, עם הילדים או עם חברים.

יותר ויותר אנשים נהנים כל שבת מהאוכל המוכן של קייטרינג מתובלת. ומה אתכם? אל תגידו לא ידענו, צרו קשר והצטרפו אל משפחת הלקוחות המרוצים.