מגשי אירוח – איך לבחור את הטובים מכולם

מגשי אירוח – איך לבחור את הטובים מכולם

על ידי

פברואר 18, 2015

כללי

Comments are Disabled

מגשי אירוח איך לבחור את הטובים מכולם?

מגשי אירוח הם הטרנד לוהט בתחום האירועים והמסיבות. המגשים המעוצבים מלאים בכל טוב ומעוצבים בצורה השובה את העין ומגרה את בלוטות הרוק. חברות רבות אימצו את הטרנד הלוהט ומציעות לבעלי השמחות לארח את האורחים בדרך הרבה יותר נוחה, קלילה וגם זולה. מגשי האירוח כבר מזמן אינם מוגשים רק בכנסים או אירועים עסקיים, יותר ויותר אנשים בוחרים לארח את האורחים בשמחות ובמסיבות בצורת הגשה חדשנית ופופולארית.

מגשי אירוח – איך לבחור את החברה הטובה מכולם?

לפני שאתם בוחרים את החברה כדאי להתרשם ממראה עיניים. בקשו מחברת הקייטרינג ליידע אתכם היכן מתקיים האירוע הקרוב שלהם וגשו בעצמכם למקום. תוכלו לסייר בין השולחנות המעוצבים, לשמוע את האורחים ולבקש מהם חוות דעת.

השוק רווי בחברות קייטרינג, רבים מהם קמות ונופלות מהר. הניסיון והוותק הוא אחד הפרמטרים המרכזיים לבחירת חברת קייטרינג, וגם בתחום מגשי אירוח. חברה שצברה ניסיון רב ושרדה את התחרות בשוק, היא כנראה חברה מקצועית ורצינית.

כמעט בכל אירוע יש מספר אנשים המקפידים על אוכל כשר. תמיד כדאי לתת עדיפות לחברה בעלת תעודת כשרות. אל תסמכו על בעל החברה, בקשו לראות את תעודת הכשרות ושימו לב מיוחד לתאריך שבו היא הונפקה והאם התעודה עדיין בתוקף.

אל תוותרו על הטעימות, גם אם מדובר במגשי אירוח. עיצוב המגש חשוב מאוד, אבל האוכל לא פחות. בררו האם חומרי הגלם טריים ומשובחים ובאותה הזדמנות העיפו מבט במטבח ובדקו את תנאי ההיגיינה שבו. אם המטבח לא נראה לכם סטרילי ונקי, המשיכו לחפש חברה אחרת.

מגשי אירוח – כמה טיפים ועצות טובות

אם יש לכם מגוון של אורחים, צעירים ומבוגרים, צמחונים או אוהבי בשר, מגשי אירוח יפתרו לכם את הבעיה. תוכלו לבחור סגנונות וטעמים שונים של מאכלים, כל אורח יוכל למצוא את האוכל המתאים לו.

הציעו מגוון גדול של מאכלים בהתאם לכמות האורחים, אך קחו בחשבון שרוב האורחים לא יאכלו שלוש מנות כמו בהגשה אישית, כך תוכלו לחסוך כסף ולהימנע מזריקה של אוכל מיותר בסיום האירוע.