קייטרינג כשר – כשאיכות וכשרות נפגשים

דג בנוסח מרוקאי

על ידי

ינואר 21, 2015

כללי, מאמרים

Comments are Disabled

קייטרינג כשר כשאיכות וכשרות נפגשים

קייטרינג כשר הוא לא מה שחשבתם, הוא לא פחות טעים ולא יותר יקר. גם אנשים שאינם מקפידים לאכול אוכל כשר בבית מעדיפים להזמין קייטרינג כשר. "קייטרינג מתובלת" הוא קייטרינג משפחתי שנולד מאהבה לאוכל. הידע המקצועי עבר במשפחה מדור לדור, כל אחד מבני המשפחה מתמחה בתחום אחר וביחד הם מבשלים אוכל כשר, אוכל שכל מי שיטעם יבקש עוד!

קייטרינג כשר שישה דברים שחשוב לדעת

קייטרינג כשר הוא קייטרינג הפועל תחת פיקוח הרבנות ומחזיק תעודת כשרות בתוקף. קייטרינג כשר לא מתפשר על איכות החומרים, על איכות הבשרים, הדגים, הירקות, התבלינים ועוד. כל חומרי הגלם נבדקים בקפידה מתוך דגש על איכות וכשרות אשר מעניקים ייחודיות ורמה גבוהה לכל אירוע.

בכל אירוע, האוכל מהווה את המרכיב העיקרי. לכל אחד מאתנו יש מספר חברים או בני בשפחה שומרי מסורת. גם אם אתם לא שומרי מסורת, תארו לעצמכם מה יקרה אם, לדוגמה, הבוס שלכם בעבודה או החבר הטוב ביותר יגיע לאירוע, ישמחו ויתרגשו אתכם ביום הגדול, אך לא יוכלו לטעום מאומה בשל בעיית הכשרות. קייטרינג כשר עונה על הצרכים של כולם, כל האורחים ייהנו מהאוכל, ישמחו וישבעו.

תעודת הכשרות לא פוגעת ברמת האוכל, באיכות ובטעם. לכל חומר גלם יש תחליף, ומי שבקי ברזי המטבח, ידע להכין אוכל כשר ברמה קולינרית גבוהה. כשרות המזון היא ערובה לאוכל טרי ולרמת היגיינה גבוהה. כאשר אתם מזמינים קייטרינג כשר אתם יודעים בוודאות באילו חומרי גלם משתמש הקייטרינג ומהי איכותם.

גם הקינוחים יהיו טעימים. לכל קינוח טעים ומיוחד ולכל מתכון המכיל חומרי גלם חלביים, אפשר למצוא תחליפי פרווה נהדרים. הקינוחים העשויים על בסיס של מוצרי פרווה לא פחות טעימים, לא פחות יפים ולא פחות מרשימים מאשר אלו העשויים על בסיס של מוצרים חלביים. אם לא תגידו, אף אחד לא ירגיש בהבדל. כדאי לדעת גם כי בקינוחי פרווה יש פחות קלוריות מאשר בקינוחים חלביים.

קייטרינג כשר הוא לא יותר יקר. מחיר המנה לא נקבע לפי תעודת הכשרות, אלא לפי איכות המזון, עיצוב המנה, מספר המלצרים באירוע ועוד. המוצרים הכשרים שבהם משתמשים בקייטרינג מתובלת, לא יקרים יותר ממוצרים ברמה דומה ללא תעודת כשרות.

ב"קייטרינג מתובלת" יודעים איך להפוך כל אירוע לאירוע בלתי נשכח. השאלה המרכזית היא לא אם הקייטרינג כשר או לא, אלא איך ניקח את מוצרי הגלם הכשרים וניצור מהם מעדנים, מאכלי גורמה שיהיו חגיגה לעיניים ותאווה לחיך. תוכלו לבחור את התפריט המושלם לכל אירוע , קטן או גדול, ולכל מספר מוזמנים.