קייטרינג לאירועים קטנים

קובה

על ידי

מאי 7, 2015

כללי, מאמרים

Comments are Disabled

קייטרינג לאירועים קטנים האירוע קטן, ההצלחה גדולה!

אירוע קטן לא חייב להיות אירוע משעמם ואפור, להפך, דווקא אירוע קטן עם אוכל טעים ומיוחד יהיה הצלחה גדולה. בכל אירוע האוכל עומד במרכז האירוע, אך במיוחד באירועים קטנים. ב"קייטרינג מתובלת" נדע להפיק אירועים קטנים ברמה גבוהה, עם תפריט מיוחד ואוכל משובח. צרו קשר עם קייטרינג מתובלת כי האירוע שלכם, זה האתגר שלנו.

קייטרינג לאירועים קטנים קייטרינג מיוחד ושונה

קייטרינג לאירועים קטנים הוא קייטרינג המארח בין חמישים למאתיים אורחים ולפעמים גם קצת יותר. אירוע קטן יכול להיות יום הולדת, מסיבת אירוסין, השקת מוצרים, ברית או בריתה, שבת חתן, שבע ברכות, בר מצווה בירושלים, ובת מצווה, מסיבת פרישה לעובד בכיר, וכל סיבה היא סיבה למסיבה.

גם באירוע קטן יש שני סגנונות נפוצים של הגשה. הראשון הוא הגשה אישית לשולחנות והשני הגשה באמצעות מזנון. הגשה באמצעות מזנון מתאימה לאירועים קלילים, זורמים עם קהל יעד צעיר ותוסס, אך אם בין האורחים יש מספר רב של אנשים מבוגרים יותר, שלא אוהבים להתרוצץ ממזנון למזנון ולעמוד בתור, כדאי לבחור קייטרינג עם הגשה אישית, עם מלצרים אדיבים ונחמדים שישרתו את הסועדים בספר פנים יפה ויתרמו לאווירת השמחה.

אירועים גדולים מאופיינים במספר גדול של מוזמנים והדגש בהם הוא על כמויות אוכל גדולות, באירועים קטנים חשוב להתמקד באיכות האוכל, להציע מבחר גדול של מנות מיוחדות, להשקיע בעיצוב המנה ולגוון בטעמים. מנות מעוצבות הן חוויה מטריפת חושים, הצבעים, הריחות, התבלינים ושילוב הטעמים מגרים את החושים, מפעילים את בלוטות הרוק ומהנים את האורחים.

"קייטרינג מתובלת" הוא קייטרינג בשרי כשר. הוא מתאים לכל אירוע קטן. גם קייטרינג בשרי יכול להציע קינוחי גורמה. כיום לכל מוצר גלם חלבי יש תחליף פרווה שאינו נופל ברמה ובטעם מהמוצר החלבי. האורחים מחכים למנה האחרונה וזוכרים אותה. ב"קייטרינג מתובלת" נגיש קינוחי גורמה שלא יפלו ברמה משאר המנות.

יש לכם אירוע קטן, היו האורחים של עצמכם. גם באירוע קטן, אפילו בבית, בעלי השמחה צריכים להיות רעננים, יפים, מחויכים ומאושרים. אל תחסכו כסף, חסכו בעבודה. בקייטרינג מתובלת נעשה הכול, נבשל, נעצב, נגיש את האוכל ונשאיר נקי. הפעם הזאת גם אתם תיהנו באירוע שלכם ולא תגיעו לאירוע עייפים לאחר שהשקעתם שעות רבות בהכנת האירוע.

קייטרינג מוצלח הוא המפתח לכל אירוע. אנחנו ב"קייטרינג מתובלת" מבינים זאת ויודעים להכין אוכל מושקע, במגוון טעמים. צרו קשר, מבחר תפריטים באיכות וברמה גבוהה ממתינים לכם, אתם לא תתאכזבו.