איך תוכלו להוזיל את מחירי הקייטרינג

איך תוכלו להוזיל את מחירי הקייטרינג

על ידי

דצמבר 22, 2014

מאמרים

0 תגובות

 • איך תוכלו להוזיל את מחירי הקייטרינג?

  אתם לא חייבים להיות חלק מהמשחק האומר כי מה שיקר הוא טוב. יש דרכים רבות להוזיל את מחירי הקייטרינג בלי לפגוע בטיב האוכל ובהצלחת האירוע. ב"קייטרינג מתובלת" יודעים לבשל אוכל מצוין במחירים שפויים. קייטרינג מתובלת הוא קייטרינג משפחתי, קייטרינג שבו הידע והאהבה לבישול הועברו במשפחה מדור לדור. צרו קשר, כי מה שנוצר מאהבה, מוגש באהבה.

  מחפשים קייטרינג? אתם לא חייבים לשבור תוכנית חיסכון

  קייטרינג בשרי הוא קייטרינג זול יותר מאשר קייטרינג חלבי. כדי להכין תפריט חלבי מרשים נדרשים חומרי גלם יקרים ומיומנות מיוחדת הנרכשת במשך שנים רבות. גם בקייטרינג בשרי מקפידים על בחירת מוצרים טריים ובאיכות גבוהה, אך הם יותר נפוצים וזמינים, ולכן הם גם יותר זולים.

  בחרו קייטרינג עם הכשר של הרבנות המקומית. יש דרגות שונות של כשרויות, יש כשרות מחמירה, כשרות למהדרין ועוד. את הכשרויות המהודרות מעניקים גופים פרטיים הגובים תשלום מיוחד ונוסף עבור תעודת כשרות מטעמם. שומרי מסורת רבים מסתפקים בכשרות של הרבנות המקומית, היא אמינה, היא ברמה גבוהה והרבה יותר זולה. אם יש לכם מספר אורחים שמקפידים על כשרות מהודרת, כדאי להזמין רק עבורם מנות מיוחדות בהכשר המתאים.

  אם מעוניינים להוזיל את מחירי הקייטרינג, הורידו מהתפריט תוספות מיוחדות המייקרות כל תפריט. האוכל יהיה אוכל גורמה, טעים ומפתה גם ללא פטריות כמהין, ללא צלעות טלה ועוד, מוצרים יקרים המייקרים את מחיר הקייטרינג.

  לא רק חברה ממותגת ומפורסמת תדע להכין אוכל טעים. המיתוג והפרסום של החברה עולה כסף, ואתם תשלמו אותו במחירי המנה. לפעמים חברה חדשה או קטנה תרצה להוכיח את עצמה ותעשה את כל המאמצים להגיש את האוכל הטעים מבין כל החברות.

  אלכוהול הוא אחד הגורמים המניעים כל אירוע. אתם לא חייבים להזמין אלכוהול דרך חברת הקייטרינג. אם תתכוננו היטב לאירוע זמן מראש, תוכלו לבקש מבני המשפחה או מחברים לקנות לכם משקאות חריפים בחנות הדיוטי פרי כאשר הם נוסעים לחו"ל. גם בארץ יש חנויות המציעות משקאות חריפים במחירים אטרקטיביים.

  ככל שיש לכם מספר אורחים גדול יותר, כך תוכלו לנהל משא ומתן עם בעלי הקייטרינג ולהוזיל את מחיר המנה. חברות קייטרינג אוהבות אירועים גדולים, הם ישמחו לבצע את האירוע שלכם ולהעניק לכם הנחה.

  אירועי חורף הם אירועים זולים יותר מאשר אירועים בקיץ הנחשב לשיא העונה. גם חברות הקייטרינג עסוקות פחות וישמחו לקבל כל הזמנה. אם אתם יכולים לבחור את מועד האירוע, ותרו על שיא העונה, ותוכלו לערוך אירוע מדהים במחירים יותר זולים.

 

מחפשים דרך להוזיל את האירוע? הזמינו את "קייטרינג מתובלת". בקייטרינג מתובלת המחירים נוחים והוגנים בכל עונות השנה ובכל סוג של אירוע.