קייטרינג בשרי – להפוך כל אירוע להצלחה

קייטרינג בשרי – להפוך כל אירוע להצלחה

על ידי

פברואר 20, 2013

מאמרים

0 תגובות

קייטרינג בשרי להפוך כל אירוע להצלחה!

כמה פעמים ייחלתם בליבכם שהאירוע שלכם יהיה מוצלח והאורחים בו ייהנו וישבעו? זה לא צריך להיות חלום או משאלת לב בלתי ניתנת להשגה. קייטרינג בשרי מבית "קייטרינג מתובלת" יהפוך כל אירוע לאירוע בלתי נשכח. קייטרינג בשרי מתאים לכולם, לצעירים, למבוגרים, לאירועים קטנים, לאירועים גדולים ועוד. הגשתם אוכל בשרי באירוע? אף אורח לא יצא רעב. קייטרינג בשרי זו אומנות בישול הדורשת ידע רב, ניסיון ואהבה. ב"קייטרינג מתובלת" נהפוך במגע קסם כל נתח בשר לנתח טעים ועסיסי העשוי היטב, האורחים שלכם יתלהבו ויבקשו עוד!

קייטרינג בשרי כדי שכל כל האורחים ייהנו וישבעו

רוב האנשים מעדיפים קייטרינג בשרי. אוכל בשרי מעניק הרגשה של אוכל אמיתי, אוכל משביע ומפנק. אוכל בשרי ישדרג כל חגיגה או מסיבה, הוא מתאים לכל אירוע ולכל שעה ביום.

רק קייטרינג בשרי יפתיע את האורחים ויציע חוויית אוכל מגוונת ונועזת. מבין שפע סוגי הבשר, אנו נדע לבחור את נתחי הבשר העסיסיים והטריים ביותר, את הסוג המתאים מבין סוגים שונים של בשר כמו בשר בקר, בשר כבש, פרגיות ועוד, נדע לתבל אותו בתבלינים המתאימים, לבשל ולהגיש ביד מאומנת ואוהבת.

קייטרינג בשרי זה לא רק בשר. יש מבחר של תפריטים הכוללים בצקים שונים, מרקים משכרים, דגים טעימים, סלטים עשירים ומגוונים ומנות אחרונות מעוצבות, טעימות ומגרות.

"קייטרינג מתובלת" הוא קייטרינג כשר המתמחה במאכלים מהמטבח המרוקאי, אך לא רק. גם אם אתם אינכם שומרי מסורת ואינכם מקפידים על אוכל כשר,אך כמו בכל אירוע גם באירוע שלכם יהיו מספר אורחים שומרי כשרות. קייטרינג כשר אינו נופל בטעמו מכל קייטרינג אחר, הוא ישביע את כל האורחים, גם את שומרי הכשרות וגם את אלו שלא.

הקינוחים מהווים את הסיום המוצלח של כל ארוחה. על אף מגבלות הכשרות, גם קייטרינג בשרי מציע קינוחים מרהיבים וטעימים. כיום, לכל חומר גלם חלבי אפשר למצוא תחליף פרווה שאינו נופל ברמה ובאיכות מהמוצר החלבי. תוכלו לאכול בהנאה קינוחי פרווה, אף אחד מהאורחים לא ירגיש בהבדל.

אם באירוע שלכם יש מספר אורחים צמחוניים או טבעונים, הם יוכלו לבחור בין מבחר של מאכלים העשויים מבצקים, דגים, סלטים עשירים ומגוונים ועוד. אם זה לא יספק אותם, אפשר להכין מספר מנות העונות על הכללים וההגדרות של אוכל צמחוני או טבעוני.

כאשר אתם בוחרים קייטרינג חשוב להקפיד על איכות המוצרים ועל הטריות. ב"קייטרינג מתובלת" מתחייבים לטריות ולאיכות. נסו אותנו, אנו נדע להפתיע את האורחים שלכם באוכל משובח, טעים וטרי.