קייטרינג – המפתח לכל אירוע מוצלח

קייטרינג – המפתח לכל אירוע  מוצלח

על ידי

ינואר 21, 2015

מאמרים

Comments are Disabled

קייטרינג המפתח לכל אירוע מוצלח

כל אירוע, עסקי או פרטי, עם אוכל טוב הוא אירוע מוצלח, ואין דבר יותר גרוע מאירוע שלא הצליח. גם אם הדי.ג'י היה מצוין, עיצוב האולם היה מרשים ומקורי, אבל אם האוכל לא היה טעים, מגרה ומפתה ואף אחד לא אמר: "ואווזה טוב", האורחים לא יזכרו את האירוע שלכם. "קייטרינג מתובלת" הוא קייטרינג משפחתי שנולד מאהבה. כל אחד במשפחה מומחה בסוג אוכל אחר וביחד הם הקימו את הקייטרינג המיוחד, קייטרינג שישאיר את האורחים שלכם עם טעם טוב בפה ושמחה בלב.

שמונה כללים לאירוע מדהים

מספיק טעות אחת קטנה כדי להעיב על הצלחת האירוע. הבסיס להצלחה הוא תכנון מוקדם ומדויק. חשוב להיפגש עם בעלי הקייטרינג ולקבל את מלוא המידע, גם את הפרטים הקטנים כמו איך תיראה המנה, מהם חומרי הגלם שמהם היא עשויה, כמה מלצרים יהיו, מתי תוגש כל מנה ועוד.

חשוב להגדיר את קהל היעד, האם זה אירוע לצעירים, למבוגרים, אירוע גדול או אירוע קטן ועוד. הגדרת קהל היעד תעזור לכם לבחור את סוג האוכל ואת סגנון ההגשה. צעירים אוהבים בופה ולמבוגרים קשה לעמוד בתור ולהסתובב בין מזנון למזנון, הם ודאי יעדיפו קייטרינג עם הגשה אישית.

שעת האירוע היא אחד הפרמטרים הקובעים את סוג האוכל ואת סגנון ההגשה. לאירועי בוקר מתאים יותר אוכל ומנות קטנות יותר ואילו בשעות הצהריים או הערב עדיף אוכל כבד יותר בן כמה מנות. את התפריט יש להתאים לשעת האירוע ולקהל היעד.

אין ברירה, חייבים להתאים את הקייטרינג לתקציב העומד לשרותיכם. אך גם בתקציב נמוך, יחסית, אפשר להכין אוכל טעים ומרשים. בטכניקות נכונות של בישול, בשימוש בחומרי גלם מתאימים וטריים, בשילוב של טעמים ועם הרבה ניסיון אפשר להפיק טעמים נהדרים ומיוחדים.

המזון צריך להיות מוגש בצורה אסתטית. לפן החזותי יש חשיבות רבה, הוא מורכב מהמראה של המנה, מרמת האסתטיקה והיוקרה שמשדרים הציוד והכלים שבהם מוגשות המנות.

קייטרינג מקצועי הוא קייטרינג בעל תודעת שירות גבוהה. גם אם האוכל יהיה טעים ונפלא, אך המלצרים לא יהיו אדיבים ולא ישרתו את האורחים בספר פנים יפות, האווירה באירוע תיפגע.

קייטרינג מוצלח הוא המפתח לאירוע מוצלח. ב"קייטרינג מתובלת" אנחנו אוהבים את מה שאנחנו עושים ורוצים שגם אתם תאהבו.

  • צרו קשר, אמרתם: קייטרינג טוב, אמרתם "קייטרינג מתובלת".