5 דברים שגורמים לקייטרינג טוב להתבלט ולהצליח

5 דברים שגורמים לקייטרינג טוב להתבלט ולהצליח

על ידי

אפריל 17, 2014

מאמרים

Comments are Disabled

אם אתם מתכננים ארוחת ערב עם חברים, פגישה עסקית או אירוע חברתי עם עמיתים לעבודה, כדאי לשקול את האפשרות להיעזר בשירותים הטובים של קייטרינג לאירועים.

אינכם יודעים היכן להתחיל? היום, אתם לא צריכים לחפש יותר מדי רחוק, הכול במחשב שלכם. רשת האינטרנט מציעה אתרים שמציעים שירותי קייטרינג או שירותי שף פרטי שיגיע לביתכם ויכין עבורכם את כל הנדרש, החל מתכנון הארוחה ורכישת מוצרי המזון וכלה בסדר וניקיון בתום האירוע.

לעזרתכם, רשימה של 5 דברים שקייטרינג טוב אמור לספק לכם:

  1. בישול

קייטרינג קשור כולו לאוכל. חשוב לבחור בקייטרינג בעל מוניטין וניסיון שיבטיח לספק מנות טעימות שנוצרו ממוצרי מזון טריים ואיכותיים. מצד אחד, הקייטרינג אמור להתאים את הארוחה לדרישות שלכם; מצד שני, קחו בחשבון שכול קייטרינג מתמחה בתחום מסוים או באוכל מסורתי מסוים, כך שכדאי לבחור בשף או בקייטרינג שמומחיות הבישול שלהם מתאימה לטעמים ולציפיות שלכם.

באתר החברה תמצאו מגוון של תפריטים ורעיונות כך שכבר ממבט ראשון תוכלו לראות אם הקייטרינג מתאים לכם. לדוגמה, אם אתם מעדיפים להגיש לאורחים מנות יותר ביתיות, באתר שלנו, "קייטרינג מתובלת" תגלו מיד שאנחנו מגישים אוכל ביתי, מסורתי שמבוסס על ידע שעבר במשפחות הירושלמיות מדור לדור. דוגמה אחרת, אם אתם מחפשים מנות בשריות, מטבע הדברים לא תתעכבו על אתר קייטרינג שמתמחה במנות טבעוניות או צמחוניות.

  1. בטיחות המזון

בטיחות המזון שיוגש לאורחים שלכם הוא אחד הגורמים החשובים שעליכם לקחת בחשבון כשתבחרו בקייטרינג שלכם. שני היבטים לבטיחות המזון: האחד, טריות המזון והבטחה שתהליך הבישול יהיה היגייני ונקי מתחילתו ועד סופו; והשני, הבטחה לשימוש במזון בריא שאינו מזיק לבריאות. למשל, הימנעות, במידת האפשר, ממתכונים שדורשים טיגון או ממרכיבים שכוללים שומנים מזיקים, יחד עם העדפת בישול שמשתמש בחומרי גלם רעננים וטריים.

  1. שירות לצרכן

לפני שאתם בוחרים בקייטרינג, כדאי לבדוק המלצות באתר הקייטרינג, ותמיד עדיף לברר אצל בני משפחה וחברים ולהקשיב להמלצות של מי שכבר התנסה בקייטרינג זה.

חשוב לבחור בקייטרינג ששירות הלקוחות נמצא בראש מעייניו, קייטרינג שיקשיב לצרכים שלכם וינסה עד כמה שאפשר לבנות תפריט שמורכב מהמנות שאתם בוחרים, יעמיד לרשותכם צוות אמין ומיומן וינהל את כל האירוע מתחילתו ועד סופו ללא תקלות ובעיות. ואם תתעורר בעיה, הוא תמיד ידע למצוא את הפתרון ההולם כך שהאירוע לא ייפגע.

  1. גמישות ויצירתיות

כדאי לבחור בחברה גמישה ויצירתית שתוכל להציע לכם מגוון רחב של אפשרויות בחירה בריאות; קייטרינג שיהיה קשוב גם לצרכים מיוחדים כמו אלה שקשורים למנות מיוחדות לאורחים שלכם (מנה נטולת גלוטן או מנה צמחונית).

  1. מוטיבציה

שירות קייטרינג איכותי מאופיין במוטיבציה לא רק של הבעלים, אלא של כל אחד מאנשי הצוות שמגיש לכם שירות, גם אלה שמאחורי הקלעים. אין ספק שחברה עם מוטיבציה לתת שירות טוב, איכותי, בריא וטעים – יכולה להבטיח את הצלחת האירוע שלכם.